5 בעיות נפוצות בשערים אוטומטיים (וכיצד לתקן אותם)

5 בעיות נפוצות בשערים אוטומטיים (וכיצד לתקן אותם)

התקנת שער אוטומטי היא דבר אחד, שמירה על מצבם מושלם היא דבר אחר. למרבה המזל, הטכנאים שלנו שמחים לספק לכם תחזוקה ושירות שוטפים.

 

אך למקרה שתרצה לעשות את התיקון המהיר בעצמך, חברת גוטליב ריכזה עבורך חמשת הטיפים המובילים בכדי להתחיל:

 

חרקים

לפני שתוכלו לדעת זאת, חרקים כמו נמלים יכולים לבנות מושבה בתוך הציוד שלכם. הם מסתתרים בעיקר בתיבות בקרה ובמקומות חמים יותר כמו תאי פוטו בטיחותיים. כדי למנוע זאת, בדוק באופן קבוע באזור סביב הציוד אם יש בו נמלים או שבילי שרצים אחרים.

 

מברשת מהירה ומניחה סביב היחידות קוטל חרקים ידידותי. (אין לרסס נוזלים ישירות על הציוד). כדי להבטיח את בטיחותך והפעלה חלקה של הציוד שלך, אל תפתח שום חלק מהמערכת ושוחח עם אחד הטכנאים הידידותיים שלנו אם אתה מרגיש שחרקים ורמינים הם אתגר גדול.

 

מסלולי שערים

חסימות כגון מקלות קטנים ואבנים יכולות למנוע את שער ההזזה שלכם לפעול בצורה חלקה. פעולות פשוטות כגון טאטוא במסלול או מפוח ריק כדי לשמור על ניקיון המסלול. אין לרסס חומר סיכה או ממיסים על המסלול או על השער עצמו מכיוון שזה עלול לגרום נזק גדול.

 

צירי שער אוטומטיים

צירים הם לרוב החלק העומס ביותר בשער. לכן, מומלץ מאוד לבדוק באופן קבוע אם הם במצב תקין. אנו יכולים לספק לך תרסיס סיליקון לשימון או במקרים בהם פתרונות בסיסיים אינם פועלים יותר, הטכנאים שלנו כאן כדי לעזור.

 

מצב ידני

כאשר עונת הסערות מתקרבת במהירות, הפסקת חשמל היא בלתי נמנעת. אם מתרחשת הפסקת חשמל ואתה זקוק לשערים פתוחים אתה נדרש להגדיר את האוטומציה למצב ידני. ודא שאפשרות זו עדיין פועלת מעת לעת. תרגלו זאת כל חודשיים.

 

אל תהסס לפנות אלינו לקבלת סיוע כלשהו אם אינך מצליח להעביר את המערכת למצב ידני ותהיה מוכן לזמנים אלה של הפסקת חשמל.

 

שלטים

אולי שמת לב, שלט רחוק בדרך כלל כולל נורה מהבהבת בכל פעם שאתה פותח או סוגר את השער. ברגע שהנורה מפסיקה להבהב, עליך להחליף את הסוללות. האם יש לך סוללות רזרביות בהישג יד? ניתן לאסוף אותם בכל חנות או שאנחנו יכולים לספק סוללות כלשהן בנוחיותכם.