8 יתרונות של גדרות לבריכה

8 יתרונות של גדרות לבריכה

קיץ בישראל יכול להיות לוהט ואין הקלה טובה יותר מאשר לקפוץ לבריכה בחצר האחורית שלך. הם אמנם דרך קלה ונוחה להישאר קרירים בבית, אך בריכות מהוות גם סכנות בטיחותיות. גדר לבריכה היא תוספת חכמה שמוסיפה יתרונות רבים לאזור הבריכה שלכם.

 

הגברת האבטחה והבטיחות

בממוצע 3,500 עד 4,000 אנשים טובעים בשנה בארצות הברית וטביעה היא הגורם המוביל למוות שלא מכוון בפציעה לילדים בגילאי 1-4. גדרות לבריכה הן הכרח אם יש לכם ילדים צעירים או מישהו שלא יודע לשחות חי או לבקר בביתכם.

 

נוספה פרטיות

בין אם אתם מודעים לעצמכם בבגד ים או פשוט לא אוהבים את הרעיון שהשכנים שלכם יוכלו לצפות באזור הבריכה שלכם, גדר בריכה יכולה לספק רמה של פרטיות.

 

השקעה משתלמת

מחיר גדר הבריכה שלך תלוי במספר גורמים, כולל גודל הבריכה, סוג הגדר ומיקומה, אך העלות של הוספת גדר לאזור הבריכה שלך היא כלום בהשוואה לעלות אובדן חיים יקרים.

 

אפשרויות מותאמות אישית

לא משנה גודל הגודל, הצורה והחומרים של הבריכה שלכם, תוכלו למצוא גדר לבריכה שתתאים לצרכים ולסגנון שלכם.

 

נוחות ושקט נפשי

רשתות וכיסויים לבריכה דורשות החלפה לאחר כל שימוש. גדר בריכה, לעומת זאת, כמעט ולא דורשת מאמץ כדי להיות יעילה. שער עם נעילה עצמית וסגירה עצמית עם מנעול שנמצא גבוה על הגדר יבטיח את אזור הבריכה שלכם נעול ובלתי מוגבל עד שתהיו מוכנים לפתוח אותו.

 

הקפידו על כללים וחוקים

בערים רבות, בתי משפט ומדינות יש חוקים בנוגע לבריכות וגדרות. 

 

חסוך בביטוח

גדר בריכה יכולה לעתים קרובות להוביל להנחה בביטוח בעלי הבית שלכם וחלק מהמבטחים עשויים אפילו לדרוש גדר.

 

הרחק מבקרים לא רצויים

יתרון נוסף לגידור בריכות הוא שמירה על חיות לא רצויות (חיות מחמד בשכונה או חיות בר), ומציעה הגנה נוספת לבריכה שלך.

 

וודאו שהבריכה שלכם מהנה, מרגיעה ובטוחה בקיץ. כל שעליך לעשות הוא למלא טופס מקוון, לשלוח דוא"ל או להתקשר אלינו עם כל שאלה בנושא גדרות לגינה או לחצר ולקבל הצעת מחיר בחינם.