איך לבחור סוכנות לבניית אתרים?

איך לבחור סוכנות לבניית אתרים?

עסק חדש או ותיק בחיפה והסביבה, שמבקש לבנות לעצמו אתר אינטרנט, עומד בפני מספר התלבטויות. העיקריות שבהן עוסקות בשאלות איזו סוכנות לבניית אתרים כדאי לו לשכור? איזה אתר נכון לעסק שלו? מה העלות של אתר אינטרנט לעסק? ועוד.

במאמר ננסה לעשות לכם סדר, כך שאם אתם זקוקים לשירותי בניית אתרים בחיפה והסביבה, תדעו כיצד עליכם לפעול.

איזו סוכנות לבניית אתרים בחיפה כדאי לשכור?

כיום יש מגוון רחב של חברות ומתכנתים, שמציעים שירותי בניית אתרים בחיפה לעסקים. רבים מהם טובים, אך לא כולם יכולים לתת מענה הולם לכל עסק.

לפני שאתם בוחרים בסוכנות שתבנה לכם את האתר, עליכם לשאול את עצמכם 3 שאלות:

  1.     האם אתם רוצים שהחברה שתבנה לכם את האתר תיצור גם את התוכן שיוזן באתר?

אם עניתם על שאלה זו בחיוב, כדאי שתבחנו האם החברה נותנת את השירותים הללו, ומהו טיבם. מומלץ לאסוף המלצות מלקוחות של החברה על מנת להיות בטוחים, שיינתנו לכם שירותים מעולים גם בבניית האתר וגם ביצירת התוכן. אם החברה אינה מספקת את שירותי התוכן תוכלו לבקש המלצה על איש תוכן שיוכל לעזור לכם והיא סומכת על טיב העבודה והשירות שהוא מעניק.

  1.     האם אתם מעוניינים גם בשירותי קידום אתרים?

כל אתר צריך להיות מקודם בשלב כזה או אחר על מנת לקבל חשיפה ולהגיע למקומות הגבוהים בגוגל. חברה שמתמחה גם בקידום אתרים תדע לבנות את התשתית המתאימה לכך בעת בניית האתר. חשוב לדעת, שחברות רבות אינן עוסקות בקידום אתרים, אך עדיין יודעות ליצור אופטימיזציה ברמה גבוהה ביותר. השאלה היא, האם אתם רוצים לקבל את כל סל השירותים תחת קורת גג אחת. יש שיעדיפו כך, ואילו אחרים יבחרו אחרת. גם כאן, ניתן לקבל הפניה מהחברה לאיש מקצוע שמתמחה בתחום.

  1.     האם בחברה יש איש מקצוע אחד שעושה את הכל, או שמועסקים בה כמה אנשי מקצוע שמתמחים כל אחד בתחומו?

לצורך בניית אתר איכותי נחוץ תכנות ברמה גבוהה, עיצוב גרפי מקורי ויצירתי והבנה בשיווק דיגיטלי לעסקים. כשכל הכישורים הללו נמצאים אצל אדם אחד שמנהל את המופע, התוצאה במרבית המקרים לא טובה מספיק, ולכן חברות שמתמחות בבניית אתרים בוחרות להעסיק מספר אנשי מקצוע, שלכל אחד תחום התמחות משלו, ושיתוף הפעולה ביניהם יוצר את התוצאה המושלמת עבור הלקוח.

איזה אתר נכון לכל עסק?

יש מגוון סוגים של אתרים, אך למעשה, החלוקה ביניהם אינה חייבת להיות חד משמעית. כיום ניתן לפתח אתרי תדמית שכוללים טכנולוגיה לרכישה מקוונת ואתרי קטלוג שמכילים דף מאמרים או בלוג. עם זאת, סוג העסק שעבורו בונים את האתר והמטרות והיעדים של העסק שיוגדרו בשלב אפיון האתר על ידי המתכנת שלכם ינחו אתכם באשר לסוג האתר שנכון עבור העסק שלכם.

מה העלות של אתר אינטרנט לעסק?

לצערנו אין מחירון אחיד בתחום בניית אתרים, ולכן רבים עלולים לקבל הצעות עם פערים שעשויים מעט לבלבל אותם.

בסוכנות alexweb שמתמחה בבניית אתרים בחיפה והסביבה יצרנו עבור קהל הלקוחות תמהיל שמעניק מוצר ברמה הגבוהה ביותר במחיר הוגן ואפילו אטרקטיבי. כאן מייצרים עבור הלקוח נכסים דיגיטליים שונים כמו מיניסייט בהתאם לצרכים של העסק או לצורכי שיווק ממוקדים החל מ- 800 ש"ח. אתרי אינטרנט תדמיתיים עשויים לעלות כ- 3,000 ש"ח ועלותן של חנויות וירטואליות, שנחשבות לאתרים מורכבים מתחילה ב- 4,000 ש"ח בלבד.