4 דרכים למצוא את הדילים הטובים ביותר באינטרנט

4 דרכים למצוא את הדילים הטובים ביותר באינטרנט

  1. עקוב אחר ירידות מחירים ומכירות

האם ידעת שיש אפליקציות שעוקבות אחר ירידות מחירים עבורך? שניהם Lyst ו- Droplist (תכונה של Honey) הם כמו רשימות שמירה ומאוחרות. עדיין יותר טוב? הם יתריעו ברגע שהמחיר יורד על פריט ששמת עליו. אתה יכול אפילו לקנות לפי סוג הדבר שאתה מחפש או לקנות לפי מותג.

 

האם אתה קונה אמזון מושבע? תן ל- CamelCamelCamel לעקוב אחר המחירים עבורך. או שתמיד תוכל להוסיף משהו כמו PriceBlink למחשב השולחני שלך. כשאתה עושה קניות באינטרנט, PriceBlink יראה לך כמה עולה הפריט שאתה רוצה במספר חנויות. כך תוכלו להשוות מחירים במאמץ מועט.

 

  1. קנה באינטרנט ואיסוף בחנות

איך נמנעים מתשלום דמי המשלוח המקוממים האלה (ועדיין משיגים את ההנחה המקוונת בלבד)? פָּשׁוּט. שלחו אותו לחנות. אולי אפילו תוכל לאסוף את הפריט באותו יום שבו אתה מזמין אותו – לדבר על נוח.

לדוגמא, תוכלו לחפש קוד קופון לאייבורי בגוגל, להזמין דרך האינטרנט וללכת לאסוף בחנות. כך תחסכו את המשלוח.

 

  1. קבל את ההחזר

בואו נהיה כנים: התאמת מחירים היא דבר יפה. ומקבלים החזר של ההפרש? אפילו יותר טוב! אבל זה יכול להיות כאב לקפוץ דרך החישוקים האלה. קודם כל, אתה צריך לשים לב שמחיר הפריט ירד. ואז אתה בעצם צריך ללכת לחנות באופן אישי כדי לתבוע את השידוך – צולע.

 

אז למה לא לתת לרובוטים להיות המתווך? ארני יעבור על הקבלות באימייל שלך ויעקוב אחר מה שרכשת. אם המחיר יירד, הם ידאגו להגיש לכם את התאמת המחיר ותוכלו לשמור על החיסכון! כמה גדול זה? אך זכור – מכיוון שהוא מצורף לדוא"ל שלך, ארני פועלת רק לרכישות מקוונות.

 

אם אתה מרגיש קצת לא נוח עם מתן גישה לדוא"ל שלך, אנחנו לגמרי מקבלים את זה. פשוט עשו כל מה שגורם לכם להרגיש בנוח.

 

  1. משא ומתן על המחיר

רגע, איך אתה מנהל משא ומתן על מחירים באינטרנט כשאין בן אדם בצד השני? הרשו לנו להציג בפניכם את PriceWaiter – מכונת ההתמקחות האישית של הקונה המקוון שעובדת עם קמעונאים מקוונים ידועים. התקן את הפלאגין הזה בדפדפן שלך וקנה כרגיל. PriceWaiter יצוץ וייתן לך אפשרות להציע הצעה על הפריט.

 

זכור שבעוד שזה כלי נהדר, זה יכול להיות די סלקטיבי לגבי אילו פריטים ומותגים הוא עובד. וכדאי לשים לב שהתוסף עצמו מעט איטי – אך הסבלנות שלך עשויה פשוט להשתלם. הקלד את מה שאתה רוצה לשלם ואז שב ונחכה. בדרך כלל תדע אם ההצעה שלך נדחתה, התקבלה או נגדו תוך 24 שעות.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://nau.co.il/